logo

Helistage: +372 510 0237
Kirjutage: info@katajaevent.ee
Facebook
  • et
  • ru
  • en

Telineki üritusteenuseid pakub nüüd Kataja Event

ASi Telinek üritusteenused ühinevad Kataja Event Oy-ga alates 1. märtsist 2014. Telinekiga samasse kontserni kuuluv Kataja Event on Soomes mitmesuguste ürituste tarbeks rajatisi projekteerinud ja teostanud juba alates 2001. aastast.

„Eesti on meie jaoks kasvav ja tähtis turg, kuhu me soovime investeerida. Muudatusi tehes saame pakkuda klientidele laiemat tootevalikut ja üha mitmekesisemaid teenuseid. Uus kaubamärk annab teada arengusoovist ja valmidusest panustada veelgi rohkem ürituste tugiteenustesse,“ ütleb Kataja Eventi tegevjuht Mika Mattila.

Toote- ja teenusevalik laieneb

Kataja Eventi mitmekülgne toote- ja teenusevalik on jätkuvalt kasutusel ka Eestis. Ettevõte tegeleb praegu olulise arendustööga. Uued oskused hõlmavad telkide ja messibokside 3D-projekteerimist ning võtmed-kätte-teostust.

„Tulevikus saame kavandada ja teostada ajutisi ruumilahendusi nii sise- kui ka välitingimustes, näiteks näituseruumides. Uued teenused võetakse üheaegselt kasutusele nii Eestis kui ka Soomes,“ räägib Mattila.

Koos tegutsemise sünergia

Telineki tegevus tellingute ja ilmastikukaitse ehitiste valdkonnas jätkub tavapärasel moel. Kataja Eventi põhitegevus ürituste korraldamisel erineb mõnevõrra tellinguehitusest. Töötajate oskusteabe arendamisse panustatakse edaspidigi tugevasti nii Soomes kui ka Eestis.

„Üritusteks vajalike rajatiste ja ruumilahenduste pakkujana on oma tegevust palju lihtsam arendada, kui omandame rohkem asjatundlikkust ja pädevust, 3D-projekteerimise oskusi ja laiema teenusevaliku meie klientidele,“ sõnab Telineki organisatsioonist Kataja Eventi suunduv müügijuht Raido Mihkelson.

„Saame sünergiat ühisest tootevalikust ja koos tegutsemisest. Üritusteks vajaliku kavandamiseks ja teostamiseks on nüüd varasemast paremad võimalused.“