logo

Helistage: +372 510 0237
Kirjutage: info@katajaevent.ee
Facebook
  • et
  • ru
  • en

UUS KODULEHT AVATUD!

Meil on roll hingekriipivate mälestuste tekitamisel. Meie uuelt kodulehelt leiad põhjaliku info üritusele renditava inventari kohta ja galeriid paljudest õnnestunud projektidest. Ammuta ideid selleks arvutis, tahvlis, või mobiilis.

Lennukad ideed on meie kirg.

Simple Session`il toimunud möllust räägitakse pärast selle lõppu terve aasta ja mitte ainult Eestis. Trikipargi idee lahendamine pakub meie tiimile adrenaliini nii, et mõnigi ööuni sel perioodil võib seikluseks saada. Pärnu rannas Weekend festivali lavade püstitamisest aga tekkis omaette uudistejada juba kaugelt enne festivali algust, need pakkusid põnevust ilma esinejatetagi. Need on vaid mõned projektid, millega igapäevaselt tegeleme. Meie tööpäevast teevad lennukad ideed ürituse.

Aga pealtvaatajale kujuneb sellest mälestus kogu aastaks, võib-olla terveks eluks, loome need koos!

Lavad esinejatele, tribüünid pealtvaatajatele

Rendime esinemislavasid kontserditele, etendustele, moeshowdele, telke ja mööblit messide, esitluste, kliendiürituste, müügipaviljonide tarbeks. Pealtvaatajatele püstitame tribüünid koos treppide, katuste, ohutute liikumisteede ning mugavate ja esinduslike pinkidega, Saksa tribüünitootja Layher võimalused on piiramatud. Püstitame ka konstruktsioone reklaampindadele, kuid ka poodiume ning suusahüppetorne.

Muudame ideed reaalseks lahenduseks. Projekteerime joonised, mudelid ja eelvaated sujuvaks edasiseks korralduseks.

Müüme ka eriti efektseid tähttelke – mille peale trükitud firmasümboolikaga eristub ja paistab ettevõte messil või laadal kaugele.

Uuri meie uuelt kodulehelt ja kontakteeru.